Jump to content

SzaryWilk

Alpha Team Vanguard
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

About SzaryWilk

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location:
  Poland

Recent Profile Visitors

670 profile views
 1. W pierwszym poście umieściłem adres serwera discord dla polskiej społeczności. Graczy którzy będą testować DU, brać udział w Alpha i Beta testach. Zapraszam oczywiście do korzystania z niego. Co do jego "konfiguracji" to nie będzie problemu pod względem tworzenia kanałów, ich konfiguracji, dawania "moderatorów", tworzenia grup, co ma się znajdować i gdzie. Jestem otwarty na wszelkie propozycje. Wspólnymi siłami na pewno damy radę stworzyć miejsce gdzie gracze / testerzy z DU będą mogli wymieniać się spostrzeżeniami z testów, poznawać nowych ludzi w DU. Można się ze mną kontaktować poprzez to forum oraz już bezpośrednio na serwie DUAL UNIVERSE POLSKA discorda, poniżej link: https://discord.gg/Kh5cAyT Ja odliczam już godziny devu , mam nadzieję, że serwer w sobotę odpali, do zobaczenia gdzieś na "pierwszej" planecie . A co do DU to ja podchodzę na spokojnie. Plany są piękne, mechanika obiecująca. Ale pamiętam jak było z Elite Dangerous. Jak zaczynałem testy od Premium Bety w ED. Było nas kilku, 4 czy 8 systemów planetarnych, jedna stacja. Skakaliśmy pomiędzy systemami w koło, dokowaliśmy do stacji na okrągło . Frajdy było co niemiara, cieszyliśmy się z ED jak dzieci. Plany Frontiera co do ED też były piękne i jak wyszło......kto jest bardziej zorientowany to wie......delikatnie mówiąc kiepsko. Oby Dual Universe tego nie powtórzył. Trzymam mocno za nich kciuki. DU ma szanse być świetnym sandboxem mmo osadzonym w kosmosie. Przynajmniej w tym przypadku mamy pewność, że chodzenie po planetach będzie od początku ...... . Pozdrawiam
 2. Niestety, ale podczas Pre-Alphy nie będziemy mogli "jeszcze" ujawniać informacji, fotek z gry czy transmisji na żywo :-( . Dopiero od fazy Alpha ograniczenie to zostanie zniesione.
 3. Wątek dla polskich graczy, którzy będą brać udział podczas testów Pre-Alpha / Alpha / Beta. Jeżeli jesteście zainteresowani wspólnym testowaniem DU zapraszam do pisania w tym wątku. Nie chodzi tutaj o tworzenie jakiejś organizacji a bardziej o wspólne testowanie różnych aspektów gry. Wiadomo w towarzystwie zawsze raźniej się gra :-) , a przed nami pewnie parę miesięcy testów, poznawania świata DU. SERWER DISCORD DLA POLSKIEJ SPOŁECZNOŚCI: https://discord.gg/Kh5cAyT Pre-Alpha rusza 23 września(wstępna), a później już normalnie 30 września. Pozdrawiam
 4. I like that I can decide on this what do I do for my clan and what do I do for myself. This is cool.
 5. ..... 1:51.....This arm with the hologram looks great !!! I like this.
 6. "Anyone was able to open their own marketplace online, with powerful central aggregators to help integrate available offers." ..............I can`t wait . It will be beautiful universe.
 7. Dedicated forum sections for Polish community please .
 8. "We are also considering the possibility to give the proper risk assessment tools in-game for player to be able to create their own insurance companies.".......great idea !!
 9. I think that in the future will be language in DU: - German, - French, - Russian, - Polish
 10. Welcome on forum pilot . We invite you to contribute at DU forum.
 11. SzaryWilk

  Pets!

  I want something like this......ROBO-PET https://en.wikipedia.org/wiki/Robopet
 12. Thank you Novaquark . It's an honor for me. Participate in the first test of DU......huge challenge for me......because we will be creating a unique game......which change the gaming world. I will try to help with that.
 13. Welcome on DU forum.
×
×
 • Create New...