Jump to content

Gwiezdna Flota. Polska Organizacja, Polski Klan, Polish, Poland, PL


Zychov
 Share

Recommended Posts

 

JFeGnKz5NcxF_CEgiGyI7F30NUxTtMXHOmV59xNOP3fD-ADUIgK4kNpOmli2A-f5qVchJvkKhCV-4mk1Fr-BAx3t0hDn0_dPu-iB0vyeG8MInyZmCw515K9xfDq4QyARm2Mxongq

Gwiezdna flota werbuje !

Zapraszamy w nasze szeregi kosmicznych entuzjastów. Jeśli cenisz sobie luźną niezobowiązującą grę i lubisz pogadać na discordzie to dołącz do nas.

Kim jesteśmy

Jesteśmy grupką doświadczonych graczy DU. Gramy w Dual Universe od początku otwartej Bety. Stawiamy na wolność wewnątrz organizacji i dobrą, wspólną zabawę. Nie mamy nic wspólnego z Wałaszkiem i “Spinka studio”. Kapitan Bomba to po prostu fajny, wyluzowany serial z dystansem do siebie a taki klimat bardzo nam pasuje.

Czego możemy cię nauczyć

 • Podstaw gry w Dual Universe

 • Budowania dobrych statków kosmicznych

 • Voxelmancji (budowanie ładnych kształtów z honeycomba)

 • Walki w PvP

 • Skryptowania w Lua

 • Zarabiania dobrej quanty bez nudnego grindu

Co robimy

Asteroid mining

To naprawdę niezła zabawa. Lecimy na asteroidę w obstawie myśliwców i kopiemy złoża. Jeśli zaatakują nas wrogowie to walczymy z nimi o asteroidę, jeśli nie, tym lepiej bo więcej zarobimy. Jeśli uda się pokonać wroga, wracamy do kopania, jeśli nie, no cóż wtedy trzeba uciekać. Tak czy inaczej jest to duży zarobek w krótkim czasie, znacznie ciekawszy niż rycie w ziemi godzinami.

nTAOQS2qNLt3DCzPzsxpQ3LgA0ji0ESjo2HXJlI0dMC2dnXtlNH1O5E4x5BEOQ0BaPq0U5qgBcLU1801CQVEyMshiiQPw165EDHjve0tNFiUDIKR2KFZn4-g0yV4EVRyhCD3r7VIniIuITdjLfR7fIOOJZWejmxIkskmGj7ewKOJeaeIovjl-7yiHLKW1T9tSIqqwEj1GqBeT2-_nEUlMfVbBHFiGghtbr0C_thYk9JCs01Lu1Ds41VX6HA9MKkEKey3oAz8zl8ZQOHu

Produkcja Statków kosmicznych

Kiedyś produkowaliśmy statki kosmiczne przeznaczone na sprzedaż, teraz temat przygasł ale w dalszym 

ciągu mamy skille na poziomie 5 i obszerne know how którym chętnie się podzielimy.

G8LRCP9pfvolTCpzMlcPbV-loh8OfJfNVxG0_-U7v8yHJOIxzMUOlpmp3ywZCJGnjlUInashQol2wQASCT6QELSFjhmnObN1Hr1l2nIWiMPe8NdpO1VHjXw777Uba7o4s0svAoG6BNpZcc0eap7GledxrFUfsoIzuvW0MYyKtDXGIa6HVPIOTODrzFZGo1b6LkCRg7MTLi44F3XChmEo1OWCH9OeNOkE7zX-xOdvEDBa3Ah-JqgheOoAkE9BV39ryr8vQyupmnQUWZmu aIirOSijI2rEoFYDLCzJ4MbiNhFmuf5wgYYwGLYGLPvSke65DXi-muhhwiJUO_-yPQ02Kp4kn2g4ExcbamZfD6J65WVJGlnkOf8JZFWb8_xKTRsKsV4PccMU6nncTIC9fOccKPvJ

Kosmiczne piractwo

Stacja nasłuchowa nasłuchuje a statek szpiegowski szpieguje po trasach transportowych. Jeśli przechwycimy górnika albo pilota z misją transportową lecimy, atakujemy i zgarniamy towar (jeśli się uda). Czasem musimy walczyć o łup z innymi piratami.

Przemysł

Przemysł jak to przemysł. Produkujemy towary i sprzedajemy je na rynku. :)

Misje

Latamy też z misjami transportowymi. Mamy “alty” (alternative account) dzięki którym zarobek z pojedynczego kursu rośnie, oraz skrypty i przymierza które pomagają nam latać bezpieczniej.

Skryptowanie Lua

Mamy niezłe zaplecze programistyczne które chętnie powiększymy o kolejnych inżynierów. Jeśli lubisz programować to chętnie wciągniemy cię do współpracy.

Wojny między organizacjami

Jesteśmy powiązani z nieoficjalnym przymierzem przeciwko Legionowi. Przymierze zbiera siły na to aby wypowiedzieć im otwartą wojnę, w chwili obecnej walczymy z nimi wszędzie tam, gdzie uda się ich spotkać.

b40ZLxLAFB_PhvSggunzwfvatLD6sngRkOdJhGLSDMA9I0wWSIzhS6OIRPvT8ZSv_t9LrekoTk_EKT__1dgst0EkCOeUa1tmxVhn8Z4_lL5RZwIDIcO49RgsXogvjvZloELbTOIV

Czego wymagamy

 • Wiek 25 +

 • Konto na Discord

 • Działający mikrofon i słuchawki

Jak do nas dołączyć?

 • Wejdź na discord   (Jest to discord naszej nadrzędnej organizacji EPL - "Polish Star Empire")

 • Przywitaj się na kanale #txt w dziale rekrutacja

 

Link to comment
Share on other sites

 • 10 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
 • Create New...