Jump to content

Greetings From Hungary [Hun]


Echiron

Recommended Posts

Sziasztok,

Arra gondoltam összekovácsolhatnánk a magyar közösséget ebben a játékban. Szívesen látok mindenkit a discord szerveremen de nyitott vagyok in-game üzenetekre vagy az itteni válaszokra. 

Ha kezdő vagy a játékban akkor nagyon szívesen segítek/segítünk a kezdő lépésekben (a magányosabb farkasoknak inkább csak gyakorlati tippekkel).

Ha már aktívan játszol de szívesen lógnál velünk, akkor várunk szintén. (részletek és koordináták in-game üzenetben)

Ha még nincs meg a játék akkor csak bátorítani tudlak, mivel az elmúlt évek egyik legjobb beruházása volt részemről a játék :)

 

Üdv,

Echiron

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
7 hours ago, aolas68 said:

Szia megprobaltam csatlakozni a discordra de nincs jogosultsagom hogy lassam az uzeneteket es posztoljak.

van egy public chat szoba ahol tudsz írni és beszélni velünk; természetesen vannak szobák amiket "elrejtettünk" az oda kitett információk miatt.
De ha rámírsz discordon a rang-ért is szívesen válaszolok

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Hali,

 

Még vannak aktív magyar játékosok és közösség? Egy haverommal nemrég kezdtük és szívesen tolnánk másokkal együtt.

 

Mivel még nagyon béta csak ezt az egy fórum posztot találtam mint nyom hogy ott vagytok valahol odakint az űr mélyén! :)

Link to comment
Share on other sites

Nos igen, a discord szerverünk a játékon belüli "vállalatnak" készült ami a kezdetektől egy multinacionális csoport, így ott angolul beszélünk, hogy mindenki értse; de ettől még a tagok majd 30%-a magyar és várunk minden újonan idetévedő játékost :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...