Jump to content

"Team play" for Polish players during Pre-Alpha / Alpha / Beta tests (PL)


SzaryWilk

Recommended Posts

Wątek dla polskich graczy, którzy będą brać udział podczas testów Pre-Alpha / Alpha / Beta. Jeżeli jesteście zainteresowani wspólnym testowaniem DU zapraszam do pisania w tym wątku. Nie chodzi tutaj o tworzenie jakiejś organizacji a bardziej o wspólne testowanie różnych aspektów gry. Wiadomo w towarzystwie zawsze raźniej się gra :-) , a przed nami pewnie parę miesięcy testów, poznawania świata DU.

 

 

SERWER DISCORD DLA POLSKIEJ SPOŁECZNOŚCI:

https://discord.gg/Kh5cAyT

 

 

Pre-Alpha rusza 23 września(wstępna), a później już normalnie 30 września.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Cześć

Ja rozpocznę swoją przygodę dopiero od zamkniętej Bety, ale dobrze już teraz zacząć poznawać społeczność polskich graczy w DU. Jeśli planujecie robić jakieś streamy lub nagrywać swoje przygody to zarzućcie linkami, chętnie pooglądam (zamierzam oglądać rozgrywkę już od Pre-Alphy tak abym nie był kompletnym żółtodziobem gdy rozpocznie się Beta, a zawsze ciekawiej będzie mi się oglądało grę rodaków).

Discord to dobry pomysł, pewnie sam będę chętnie wpadał na pogaduszki i wypytywał o pierwsze wrażenia z rozgrywki. Myślę, że tematów do rozmów nie zabraknie.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, AUTO6PL said:

"zamierzam oglądać rozgrywkę już od Pre-Alphy tak abym nie był kompletnym żółtodziobem gdy rozpocznie się Beta, a zawsze ciekawiej będzie mi się oglądało grę rodaków"

 

Niestety, ale podczas Pre-Alphy nie będziemy mogli "jeszcze" ujawniać informacji, fotek z gry czy transmisji na żywo :-( . Dopiero od fazy Alpha ograniczenie to zostanie zniesione.

Link to comment
Share on other sites

Jak szukacie jakiejs wiekszej grupy 'naszych' to zapraszam do Homeless.

Nie ma obligacji by do nas dolaczac, ale mozna pogadac na discordzie. Wiekszosc nas grala wspolnie w SE z team-speakiem wiec jest brygada sprawdzonych ludzi.

 

https://discord.gg/FaRFgMr

 

Niestety tylko garstka wylozyla kase na alfe ale na pewno bedziemy komunikowac sie z reszta by nie zostali w tyle.

 

English Translation:

If you looking for some bigger group of  'us' you are welcome to join Homeless.

There is no obligation to join our org but we can always chat on discord. Most of us were playing SE together using team-speak, so it's a bunch of trusted people. 

 

https://discord.gg/FaRFgMr

 

Unfortunately only handful of us thrown some money on Alpha, we will stay in touch with those behind.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bluestorm said:

Hi, the forum is in english so if you could at least translate your posts into english so that everyone can understand the content of the thread?

It would be nice :) 

I've done my duty :)

 

And the thread is about Polish people getting together for pre-alpha regardless of org membership.

Link to comment
Share on other sites

[PL] Witam - jak na razie kupiłem srebrny 60 eurosów(zdzierusy) - i czekamy na betę
[EN] Hello - so far I have bought a silver 60 euros (offsets) - and we are waiting for a bet

-------
https://discord.gg/JjfEeNm - discord zapraszam jak ktoś ma ochotę pograc w DU

polska frakcja
https://community.dualthegame.com/organization/1557/

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam sie ze na polska kieszen te ceny wygladja kosmicznie, i nie ludzdzie sie ze Alpha/Beta to bedzie grywalna gra. Tutaj mamy do czynienia ze standardowym podejsciem, jak nalazy gry produkowac. Alpha/Beta to stany testowe. Poczytajcie sobie na wikipedii. Nie bede sie produkowal. Wiec jesli ktos chce wydac $120 tylko po to by pobudowac w Alpha i potestowac reszte w Beta z bugami... brzmi nie zbyt zachwycajaco. Beda resety swiata itd...

 

Ale zauwazcie jedna rzecz. Ze kupujac dostep do Alpha/Beta kupujecie DAC. Czyli cos co bedzie mialo wartosc pozniej. Czas gry w miesiacach. To wam nie zginie. To jest inwestycja w przyszlosc jesli tylko wierzysz w projekt. A DAC do wew waluty bedzie dyktowany zasadami rynkowymi wiec powiedzial bym ze kzady DAC kupiony przed premiera jest tani ;). Wiekszosz ludzi ma nadzieje ze wczesniejszy dostep da im mozliwosc zarobienia w grze.. ze ta wiedza da im headstart. 

 

Ciezko mi powiedziec na tym etapie, ale tez tak mysle. Zalozylem frakcje z taka dokladnie mysla by frakcja sama sie oplacala. Tylko i wylacznie nie polegam na in-game pieniadzach. One tylko i wylacznie beda potrzebne do samoutrzymania. Ale organizacja glownie skupi sie na surowcach.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dla mnie DU to faza przeczekania na Star Citizena. Początkowo E:D miało pełnić tę rolę ale tam się nic nie dzieje - pomimo że jestem w Husarzach z naprawdę wspaniałą społecznością.

Link to comment
Share on other sites

SC to ladnie wygladajacy sklepik ze statkami jak dla mnie. Moze za kilka lat cos tam zrobia ale absolutnie nic mi nie zastapi satysfakcji zbudowania wlasnego miasta/statku/czy bazy i jak odwiedze kolege obok to wiem ze za kazdym razem to bedzie unikatowe doswiadczenie. W SC jak zobacze statek to bede tylko wiedzial jak gruba byla VISA card ;). Nie.. jak dla mnie to jest model gier z lat 90.

 

DU moze nie bedzie tak pieknie wygladalo ale dla mnie grywalnosc sie liczy. Ta gra jest najblizej z jakiejkolwiek gier ktore zblizyly sie do mojej gry marzen. Mam nadzieje ze sie nie rozczaruje. Ale coz, kazdy ma swoje preferencje :)

 

@Skimus zapraszamy do nas na kanal. Naliczylismy 6 osob z goldem juz.

 

@SzaryWilk tez zapraszam, my spotkamy sie juz 23 ;)

Link to comment
Share on other sites

W pierwszym poście umieściłem adres serwera discord dla polskiej społeczności. Graczy którzy będą testować DU, brać udział w Alpha i Beta testach. Zapraszam oczywiście do korzystania z niego. Co do jego "konfiguracji" to nie będzie problemu pod względem tworzenia kanałów, ich konfiguracji, dawania "moderatorów", tworzenia grup, co ma się znajdować i gdzie. Jestem otwarty na wszelkie propozycje. Wspólnymi siłami na pewno damy radę stworzyć miejsce gdzie gracze / testerzy z DU będą mogli wymieniać się spostrzeżeniami z testów, poznawać nowych ludzi w DU. Można się ze mną kontaktować poprzez to forum oraz już bezpośrednio na serwie DUAL UNIVERSE POLSKA discorda, poniżej link:

 

https://discord.gg/Kh5cAyT

 

23 hours ago, devu said:

 

@SzaryWilk tez zapraszam, my spotkamy sie juz 23 ;)

 

Ja odliczam już godziny devu :)  , mam nadzieję, że serwer w sobotę odpali, do zobaczenia gdzieś na "pierwszej" planecie ;)  .

 

A co do DU to ja podchodzę na spokojnie. Plany są piękne, mechanika obiecująca. Ale pamiętam jak było z Elite Dangerous. Jak zaczynałem testy od Premium Bety w ED. Było nas kilku, 4 czy 8 systemów planetarnych, jedna stacja. Skakaliśmy pomiędzy systemami w koło, dokowaliśmy do stacji na okrągło :) . Frajdy było co niemiara, cieszyliśmy się z ED jak dzieci. Plany Frontiera co do ED  też były piękne i jak wyszło......kto jest bardziej zorientowany to wie......delikatnie mówiąc kiepsko. Oby Dual Universe tego nie powtórzył. Trzymam mocno za nich kciuki. DU ma szanse być świetnym sandboxem mmo osadzonym w kosmosie. Przynajmniej w tym przypadku mamy pewność, że chodzenie po planetach będzie od początku ...... :):):) .

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...